JESTEŚMY MARZYCIELAMI

Z KONKRETNYM KIERUNKIEM

FILMÓW ŚLUBNYCH.

GŁÓWNI TWÓRCY

kamerzysta na wesele śląsk | kamerzysta na wesele małopolska | plener ślubny

FILMY ŚLUBNE TO NIE TYLKO NASZA PRACA

TO POCZĄTEK TWORZENIA CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO

P A T R Y K

Film to ten wycinek sztuki, o którym mógłbym dyskutować godzinami. Warstwa wizualna, kolory, gra świateł i cieni, ruchy kamery i sposoby przedstawiania historii poprzez dobór odpowiednich ujęć - to zdecydowanie to, co w sztuce filmowej jest dla mnie najważniejsze. Dla mnie w filmie - również ślubnym - liczy się naturalność, ale przede wszystkim estetyka.

Lubię eksperymentować z różnymi kadrami i ustawieniami, które wzbogacają artystycznie Wasz film. Na co dzień zajmuję się prawem, więc są to dwa zupełnie różne światy. Spotykając się z Wami na przygotowaniach, ślubie, weselu i na sesjach plenerowych, mogę wyżyć się artystycznie, oderwać się od bardzo przyziemnych i mocno teoretycznych spraw, by razem z Wami pobawić się trochę obrazem.

kamerzysta na wesele śląsk | kamerzysta na wesele małopolska | plener ślubny

W I K T O R I A

Poznałam Patryka w liceum i to on zaraził mnie pasją, jaką do dziś jest film. Ta pasja zaowocowała nie tylko powstaniem Capital Films, ale również dyplomem katowickiej filmówki! I choć film i proces jego tworzenia jest dla mnie wciąż niezwykle interesujący, jest on przede wszystkim moją pasją, którą wykorzystuje podczas tworzenia Waszych wspomnień. Moim planem zawodowym na przyszłość jest psychologia. A skoro psychologia, to mnie najbardziej interesują emocje. Wasze emocje tworzą absolutnie najpiękniejsze scenariusze, najcudowniejsze scenerie i nie ma potrzeby ich reżyserować. Zachwycam się Waszymi wzruszeniami, dzielę z Wami Wasze radości. I choć tych filmów oddajemy sporo, chociaż widziałam już Wiele łez wzruszeń, to gwarantuję, za każdym razem jest inaczej i za każdym razem są to absolutnie wyjątkowe chwile.

kamerzysta na wesele śląsk | kamerzysta na wesele małopolska | plener ślubny

NASZ TEAM

STALE SIĘ ROZWIJAJĄC Z PEWNOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚCI POJAWIĄ SIĘ DODATKOWI OPERATORZY

I SPECJALIŚCI OD SKŁADANIA WSZYSTKICH UJĘĆ W JEDNĄ SPÓJNĄ HISTORIĘ

 

A WSZYSTKO PO TO, ABY JAK NAJSZYBCIEJ CIESZYĆ SIĘ, WZRUSZAĆ I NA NOWO PRZEŻYWAĆ TEN WIELKI DZIEŃ

K O N T A K T

Czas się poznać

TERAZ, KIEDY OBEJRZELIŚCIE NASZĄ STRONĘ I NASZE PRACE, PRZECZYTALIŚCIE KIM JESTEŚMY, 

TO CZAS ŻEBYŚMY SIĘ POZNALI BLIŻEJ. KLIKNIJCIE PONIŻEJ!

kamerzysta na wesele śląsk | kamerzysta na wesele małopolska | plener ślubny

BACK TO TOP

COPYRIGHTS    © CAPITAL FILMS PATRYK LEKS   |   2021  -  2023