Ciepła, wesoła, pełna uśmiechu historia Karoliny i Łukasza

 

Paulina i Michał to bardzo wesoła para, która ma ogromne poczucie humoru i nie traci go nawet na chwilę. Jak dotąd to byli pierwsi, całkowicie wyluzowani od początku do końca Młodzi. Nie było czuć u nich ani trochę zdenerwowania, ani trochę napięcia. Byli niezwykle naturalni, bardzo gościnni, ciepli i rodzinni. Cudownie było obserwować, jak tworzą wspólnie rodzinę, jak otaczają się wzajemnie ciepłem i miłością. Pomimo, że są naprawdę niezwykle wesołymi osobami, to ta ich naturalność i prawdziwość sprawiła, że teledysk powstał niezwykle wzruszający. To wspaniałe widzieć szczerą radość, szczęście i beztroskę na ich twarzach i bijące im dobro z oczu.

 

Od samego początku nasza współpraca układała się najlepiej, jak można sobie wymarzyć. Zaufali nam bez wahania, postanowili nie wtrącać się w efekt końcowy wierząc, że nie zrobimy im krzywdy naszą pracą. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej, wesołej atmosferze, a policzki jeszcze długo później bolały od śmiechu. Będzie nam ich strasznie brakowało i żałujemy, że tak prędko oddajemy im nasze prace, bo naprawdę - nie chcemy się z nimi żegnać!

 

Na sesji plenerowej współpracowali doskonale! Nie byli ani trochę spięci, byli po prostu sobą. Wygłupiali się, śmiali, ale także czule patrzeli sobie w oczy. Ciężko się nie wzruszyć oglądając ich reportaż ślubny. Swoim naturalnym dobrem i szczerym sercem rozmiękczyli nasze serca. Na nich można patrzeć bez końca, czerpać motywację i energię, która od nich bije.

 

Na osłodę zakończenia pracy z Pauliną i Michałem mamy chociaż te kilka kadrów i poruszający film, które będą nam towarzyszyć na długie lata. Takich ludzi po prostu się nie zapomina. Kochani Paulino i Michale – wszystkiego dobrego raz jeszcze od całego zespołu Capital Films, żyjcie razem długo i szczęśliwie!

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS

   All Rights Reserved | capitalfilms.pl

COPYRIGHTS © 2017 - 2018 CAPITAL FILMS. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

@obserwuj nas