Capital Films to grupa młodych, kreatywnych filmowców i fotografów, których główną motywacją do działania nie są korzyści materialne, ale pasja, którą jest film i fotografia. Podczas gdy konkurencja stosuje proste techniki nagrywania, które już dawno wszystkim zdążyły się znudzić (a biorą za to niemałe pieniądze!), my gwarantujemy świeże spojrzenie na temat filmu, najnowsze sposoby nagrywania i pełne zaangażowanie (za mniejszą cenę!).

 

Nie warto wierzyć w slogany takie jak np.: "wszystkich klientów traktujemy tak samo, dlatego mamy stałą cenę (i tu wpisana cena za dzień zdjęciowy)". To bzdura! Niewiele ma to wspólnego z równym, a na pewno nie ze SPRAWIEDLIWYM traktowaniem klienta. Świadczy jedynie o lenistwie usługodawcy, który wrzuca wszystkich Państwa do jednej szufladki. My natomiast włożyliśmy ciut więcej wysiłku i zaproponowaliśmy różne pakiety, aby każdy z Państwa znalazł u nas coś dla siebie!

Nasi operatorzy i fotografowie posiadają aktualne zezwolenie na nagrywanie w miejscach sakralnych. Operatorzy drona posiadają licencję UAVO do sterowania bezzałogowymi statkami powietrznymi wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

CAPITAL FILMS

Zobacz ofertę

Kontakt

Kontakt

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS  | All Rights Reserved | capitalfilms.pl

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS

   All Rights Reserved | capitalfilms.pl