O nas

NASZA HISTORIA

 

A wszystko zaczęło się w 2017 roku, kiedy weszliśmy na rynek filmów ślubnych - nieco nieopierzeni, trochę przerażeni, niedoświadczeni. Sami nie wiedzieliśmy, jak przekonać do siebie Pary Młode, a w końcu stawiamy na szczerość - nie mamy wielkiego doświadczenia w akurat tym typie filmów, ale zobaczcie, co już mamy, zobaczcie jak pracujemy i powiedzcie nam, jak Wy wyobrażacie sobie swój wielki dzień.

 

I wiecie co? To był strzał w dziesiątkę! 

 

Po 2 latach słuchania Waszych oczekiwań, Waszych trosk, Waszych próśb i Waszych marzeń, udało nam się stworzyć markę, która - mówiąc nieskromnie - rozwija się całkiem prężnie!

 

Zaczęliśmy to prowadzić we dwójkę. Patryk - operator, głowa artystyczno-techniczna Capital, działacz i wrażliwiec na piękno. Wiktoria - kontakt z Wami, doradctwo, odbieranie telefonów czasami w środku nocy, by odpowiedzieć na nurtujące Was pytania.

 

Dzisiaj rozwijamy się. Na stronie znajdziecie nie tylko rodzimą ofertę Capital Films, ale także nowość - Capital Films Pro, które powstało wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i zainteresowaniu. Zobaczcie, napiszcie, zadzwońcie. Porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach!

 

Należymy do WEVA - Światowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych zrzeszających profesjonalne firmy zajmujące się reportażami ślubnymi. 

 

WĘGIEL FILM FESTIVAL

Nowoczesny film ślubny || Capital Films

COPYRIGHTS © 2017 - 2020 CAPITAL FILMS. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

OBSERWUJ NAS