Romantyczna sesja stylizowana – Magdalena & Marek

 

 

Każda (albo prawie każda) Panna Młoda w dniu swojego ślubu chciałaby wyglądać i czuć się jak prawdziwa księżniczka, dla której przyszły mąż okazałby się wymarzonym księciem z bajki. Namiastkę tego wyjątkowego uczucia doznała Magdalena, która na czas naszych zdjęć w Pałacu w Mosznej wcieliła się w rolę delikatnej, bardzo kobiecej księżniczki.

 

Z początku zarówno Marek jak i Magdalena byli dość nieśmiali i nieco speszeni obecnością kamery oraz aparatu fotograficznego – nic w tym dziwnego, w końcu to dość niecodzienna sytuacja. Mimo to znaleźliśmy wspólny język i wszyscy staraliśmy się, aby atmosfera była przyjazna. Miejsce dość podniosłe, nieco pompatyczne, stąd i emocje niemałe, dzień był upalny, a czas gonił nas niemiłosiernie. I chociaż wydawać by się mogło, że nie poradzimy sobie, to jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Wykończeni upałem, pracą, ale w świetnych humorach zakończyliśmy zdjęcia i wróciliśmy do domów, by lada dzień usiąść do obróbki materiałów. I cóż tu dużo mówić – efekty przerosły nasze oczekiwania! Warto dodać, że Magdalena i Marek parą są już bardzo długo, a ślub wzięli rok temu. Aż miło patrzy się, jak miłość między nimi nie gaśnie, a wręcz umacnia się z czasem.

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS

   All Rights Reserved | capitalfilms.pl

COPYRIGHTS © 2017 - 2018 CAPITAL FILMS. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

@obserwuj nas