Romantycznie, czule, z poszanowaniem tradycji – witajcie u Klaudii i Jakuba

 

 

Opowiadanie ludzkich historii za pomocą obrazu to wspaniałe doświadczenie. Klaudia i Jakub otworzyli nam drzwi swoich domów, ugościli jak członków rodziny i zadbali o nas najlepiej, jak to możliwe. My oddaliśmy w zamian swój czas, swoje zaangażowanie, chociaż praca z nimi to sama przyjemność. Ślub i wesele miały miejsce w Zawierciu, gdzie nie mamy daleko, stąd na przygotowania przyjechaliśmy wyjątkowo wypoczęci i gotowi do działania. Wszystko odbywało się zgodnie z tradycją, z zadbaniem o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kuba  w drodze po Klaudię porwał naszą fotograf, aby mieć pamiątkę z zastawów. I choć była to dla nas niespodzianka i pewne niekonwencjonalne rozwiązanie – zgodziliśmy się oddać koleżankę na chwilę, w końcu jesteśmy tu od tego, aby takie momenty wyłapywać i zapisywać na setkach kart pamięci, by potem móc wdychać zapach papieru fotograficznego prosto z drukarni.

 

Podczas przysięgi znów było wzruszająco, choć przecież już tyle razy to powtarzaliśmy, to i tym razem trzeba wspomnieć, że te słowa wzbudzały we wszystkich największe emocje.        I tutaj warto zatrzymać się na chwilę i przez chwilę zastanowić się nad całą ideą ślubu i wesela... W końcu wesela są coraz to bardziej strojne, bogate, pełne luksusów i atrakcji dla gości, wiele smakowitych potraw, muzyka z najwyższej półki... A jednak to, co porusza ludzi najbardziej, co powoduje największy stres, pocenie dłoni i drżenie głosu, to właśnie przysięga.        To cudowne widać, że za każdym razem to właśnie przysięga i ślub jest punktem kulminacyjnym całego dnia, a wesele owszem – było wspaniałe, pełne zabaw dla gości, świetnej muzyki – ale nie przyćmiło idei, dla której spotkali się tam Ci wszyscy ludzie.

 

Rzadko widzi się gości tak zaangażowanych, ale trzeba przyznać – Para Młoda postarała się o to, aby nikt nie miał ani chwili na nudę. Czas poleciał w szalonym tempie i nim się obejrzeliśmy – wybiła pierwsza w nocy, czas na nas.

 

Klaudia i Jakub odbyli swoją sesję zdjęciową w Wiśle, gdzie malownicze góry, potoki, wodospady i calutki urok tego miejsca sprawiły, że oni, jako piękni nowożeńcy prezentowali się wyśmienicie. Na tych zdjęciach widać romantyzm, delikatność, opiekuńczość i zażyłość pomiędzy Nimi. Chociaż pogoda była zmienna i zapowiadało się na deszcz, to jednak udało się trafić na chwilę w te piękne miejsca unikając przy tym zmoczonej sukni, poplątanych włosów i spływającego z twarzy Klaudii makijażu. Współpraca z nimi była lekka i przyjemna, świetnie słuchali sugestii fotograf, dzięki czemu zdjęcia są po prostu bardzo ładne, co tu dużo mówić.

Gdy już lato ucieknie, gdy słońce przestanie tak miło grzać, a świat znowu stanie się szary, smutny i zimny, to właśnie Oni będą naszym wspomnieniem lata, naszą dawką energii, nadzieją na to, że upragnione ciepło w końcu nadejdzie. Zabierzcie ich ze sobą, do swojego domu, by na chwilę wprowadzili trochę słońca, uśmiechu i delikatności do Waszego życia.

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS

   All Rights Reserved | capitalfilms.pl

COPYRIGHTS © 2017 - 2018 CAPITAL FILMS. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

@obserwuj nas