Ciepła, wesoła, pełna uśmiechu historia Karoliny & Łukasza

 

Czerwcowym porankiem, po długiej podróży aż na Mazowsze, dotarliśmy do niewielkiej miejscowości. Mieliśmy pewne obawy, ponieważ ciemne chmury kłębiły się na niebie, co mogłoby być niewygodne. Jednakże doskonały humor Łukasza szybko rozpogodził całą okolicę i na niebie nie zostało ani jednej deszczowej chmurki.

Karolinę i Łukasza poznaliśmy jesienią zeszłego roku. Od pierwszych rozmów – początkowo drogą elektroniczną – dogadywaliśmy się doskonale, ale to właśnie spotkanie ich pierwszy raz na żywo tak bardzo utkwiło nam w pamięci. Byli roześmiani, radośni, w zasadzie podczas spotkania trudno było ich przegadać.

 

Przygotowania były nieco inne. Łukasz co prawda nadal żartował, był zupełnie wyluzowany, natomiast Karolina bardziej celebrowała każdy moment, podchodziła bardzo emocjonalnie i sentymentalnie. Dało się wyczuć nutkę zdenerwowania, w końcu bardzo chciała, by wszystko było najpiękniejsze, najlepsze – takie, jak sobie wymarzyła. I tak było! Wyglądała naprawdę pięknie i promieniała z każdym kolejnym momentem.

 

Gdy Łukasz zobaczył swoją przyszłą żonę – taką piękną, uśmiechniętą, całą jego – nie krył poruszenia. Pomimo, że już tak dobrze się znają, że patrzyli na siebie tak wiele razy, to jednak w ten dzień wszystko było inne, bardziej strojne, eleganckie, bardziej dokładne i staranne, a mimo to pomiędzy nimi była wciąż ta samą więź. Wciąż byli swoimi przyjaciółmi, swoimi partnerami, świetnie rozumiejącą się parą. Chyba w tym tkwi sens tego, by nie zapomnieć o sobie. By ślub był przeżyciem dwójki kochających się ludzi, którzy pragną zwieńczyć i przypieczętować swoją miłość, by mieć czas na to, by spojrzeć sobie głęboko w oczy i powiedzieć „kocham Cię”. Aby ze swojego wesela pamiętać coś więcej niż tylko niespokojny bieg od stolika do stolika.

 

Ślub był magiczny, pełen wzruszeń, ale i pełen uśmiechów. Goście weselni bawili się bez przerwy – zarówno Ci młodzi, jak i troszkę starsi. Takich ludzi aż chce się łapać okiem kamery, aż chce się naciskać spust migawki widząc tyle śmiechu i radości. Pozostawiamy Wam kilka kadrów z tymi wyjątkowymi ludźmi. Oby już zawsze mieli na twarzach takie uśmiechy i żeby zawsze patrzyli na siebie z miłością.

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS

   All Rights Reserved | capitalfilms.pl

COPYRIGHTS © 2017 - 2018 CAPITAL FILMS. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

@obserwuj nas