Rustykalna sesja stylizowana - Dominika & Radek

 

Listopad. Od rana nad Jaworzem wisiały ciemne, deszczowe chmury. W klimatycznej, rustykalnej chacie – Gościniec Szumny – spotkaliśmy się z Dominiką i Radkiem. Co można o nich powiedzieć? Rzadko spotyka się tak świetnie współpracujące osoby, które szybko oswajają się z kamerą i aparatem, wsłuchując się w każdą wskazówkę od operatora i fotografa.

 

Scenariusz był ułożony, a teledysk wyreżyserowany? Oczywiście, ale Dominika i Radek byli tak naturalni, biło od nich tak dużo pozytywnej energii i tak bardzo czuć było miłość między nimi, że w zasadzie – nasza ekipa nie ingerowała zbyt wiele w sposób oddania danej sceny. Było wesoło, ciepło, Młodzi pomimo zmęczenia ani na chwilę nie tracili dobrego humoru. Choć ulewa wydawała się nie mieć końca, a temperatura za oknami była przeszywająco niska, to wewnątrz było naprawdę ciepło. A to wszystko dzięki tej cudownej parze.

 

Chociaż dalecy jesteśmy od określeń typu „para idealna”, to tu musimy zrobić wyjątek – Oni naprawdę są stworzeni właśnie dla siebie i tylko dla siebie wzajemnie, a to widać i czuć, kiedy spędzi się w ich towarzystwie chociaż krótką chwilę.

 © Copyright 2018 CAPITAL FILMS

   All Rights Reserved | capitalfilms.pl

COPYRIGHTS © 2017 - 2018 CAPITAL FILMS. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

@obserwuj nas